$ 32.1452
€ 34.8089
0(324)3261666
05324802228
7/24 Müşteri Hizmetleri
cizgi
Hakkımızda

Dünyada ilk bilinen kiralama uygulamaları M.Ö 2000'li yıllarda Sümerler döneminde tarım araçları kiralanmasında görülmüştür. Ortaçağda yaşanan gelişmeler atların, silahların zırhların özellikle şövalyeler tarafından kiralanmasına konu olmuştur.

Geçmişten günümüze kadar yaşanan çeşitli ekonomik gelişmeler yaşanan krizler sonrası finansman güçlüklerini aşmak isteyen firmalar tarafından kiralama yöntemi benimsenerek modern bir uygulama biçimi kazanmıştır. Günümüzde pek çok firma kısa dönem ve günlük araç ihtiyaçlarını kiralama yöntemiyle karşılamaktadır. Özellikle finansman kaynaklarını kendi iştigal konularında kullanmayı tercih etmektedir. Günümüzde uzun mesafeli seyahatlerin ağırlıklı olarak havayoluyla yapılıyor olması kısa süreli iş seyahatleri ve turistik amaçlı seyahatler günlük araç kiralama ihtiyacını ön plana çıkarmaktadır.

İşte bu noktada oluşan talebi karşılamak amacıyla 2011 yılında firmamız hizmet vermeye başlamıştır. Firmamız bakımlı sıfır km araçlarıyla firmaların ve müşterilerimizin günlük, haftalık ve aylık olmak üzere kısa dönem araç kiralama ihtiyaçlarını karşılamaktadır.Etto rent a car, MERSİN bölgesindeki yapılanmasını tamamlayarak sektördeki seçkin firmalar arasındaki yerini hızla almaktadır.

Hedefimiz, sektörde seçkin ve güvenilir firmalar arasında yerimizi en kısa sürede almaktır. Sektördeki rekabetin farkında olmamız, başarının kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışından geçtiğini, varolmanın ilk kuralının siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti olduğunu bir kez daha gözler önüne sermektedir.

Bu anlayışımızla sizlere hizmet etmekten onur duyarız...

                                                                                           ETTO RENT A CAR KONKUR TURİZM OTO KİRALAMA İNŞ.TAAH. PET.SAN.veTİC.LTD.ŞTİ KURULUŞUDUR.

facebook Twitter google instagram
İletişim Bilgileri
Yenişehir, Gazi Mustafa Kemal Blv., 01960 Yenişehir/Mersin
E-Mail:
Tel: 0(324)3261666
Fax:
GSM: 05324802228
Bu Sitenin Tüm Hakları Mersin Etto Rent A Car Firmasına Aittir